Papieska Unia Misyjna

Papieska Unia Misyjna

Sesja misjologiczna oraz czuwanie modlitewne Papieskiej Unii Misyjnej

Kolejny raz zapraszamy na sesję misjologiczną i czuwanie modlitewne Papieskiej Unii Misyjnej na Jasnej Górze. Tym razem patronować nam będą nowi błogosławieni męczennicy z Peru, OO. Michał Tomaszek i Zbigniew Strzałkowski.

Plan spotkania 2015 i statystyka uczestników.

Ponad 400 osób zgromadziło się w dniach 3-4 grudnia 2016 r. na Jasnej Górze, aby pogłębić ducha misyjnego i oddać się macierzyńskiej opiece Matki Bożej.

W pierwszy weekend grudnia znów spotkaliśmy się w Częstochowie. Jak miło było Was wszystkich zobaczyć! Był czas na poważną refleksję w czasie sesji misjologicznej, na poznanie sytuacji Kościoła w RŚA i w Mongolii, na przemiłe rozmowy w kuluarach i wreszcie na dużo skupienia i modlitwy przez całą noc czuwania. Dziękujemy za obecność każdego z Was, za każde ciepłe słowo, za wszelką pomoc i zaangażowanie. Już dzisiaj zapraszamy w przyszłym roku w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2019!

Więcej informacji na naszej stronie głównej:

 Sesja misjologiczna i czuwanie PUM 2018

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Galeria zdjęć Jasna Góra PUM 2018

 

W sobotę i niedzielę, 4-5 grudnia br., na Jasnej Górze odbyło się doroczne spotkanie Papieskiej Unii Misyjnej. W sesji misjologicznej i czuwaniu modlitewnym uczestniczyło blisko 200 osób.

 Około 400 osób wzięło udział w modlitewnym nocnym czuwaniu na Jasnej Górze z 7 na 8 grudnia 2019 roku. Czuwanie w intencji ewangelizacji świata, zorganizowane przez Papieską Unię Misyjną, zostało poprzedzone sesją misjologiczną. Celem spotkania było pogłębienie ducha misyjnego i oddanie macierzyńskiej opiece Maryi misyjnego dzieła Kościoła.

Tegoroczne czuwanie na Jasnej Górze już za nami. Miło było się spotkać! Wysłuchaliśmy wykładów, był czas na modlitwę, na bycie razem... Zapraszamy do galerii gdzie można obejrzeć zdjęcia ze spotkania. W najbliższym numerze Lumen Gentium będzie można przeczytać wykłady wygłoszone przez naszych Księży Profesorów, a w odnośnikach poniżej znajdziecie (już niedługo...) teksty rozważań naszej adoracji i statystyki tegorocznego spotkania. Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej GALERII.

Więcej o naszym spotkaniu na stronie główniej Papieskich Dzieł Misyjnych.

Czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej 2017

 

Informacja

Formacja

Zjednoczenie

Dołącz do PUM