Papieska Unia Misyjna

Papieska Unia Misyjna

 W tym roku znów jest w grudniu czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej!

Drodzy członkowie Papieskiej Unii Misyjnej i wszyscy, którym dzieło misyjne Kościoła jest bliskie,

z radością informujemy, że również w tym roku mamy możliwość spotkania się na Jasnej Górze w pierwszy weekend grudnia, czyli 2 i 3. 12. bieżącego roku.

Tegoroczny temat to "Na wzór Oblubienicy Ducha Świętego".

  Będzie okazja posłuchania ciekawych wykładów w ramach sesji misjologicznej, a później modlitwy i czuwania przed obrazem Jasnogórskiej Pani. Będą z nami w tym roku m. in. ks. Bp Piotr Turzyński, ks. Prof. Marek Tatar, o. Prof. Leon Nieścior OMI, o. prof. Tomasz Szyszka SVD, s. Aldona SSpS, misjonarka z Togo i ks. Abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur Sekretariatu Stanu SA.

Nie może Was tam zabraknąć. Od wielu już lat się spotykamy i zawsze jest to niesamowite doświadczenie rozbudzania w sobie misyjnego zapału, zatrzymania się i "pooddychania" powietrzem przesyconym misjologią i modlitwą.

Na stronie internetowej Papieskiej Unii Misyjnej możecie zobaczyć krótki filmik z osobistym zaproszeniem od o. Luca Bovio IMC.

PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZENIA tel. 22 536-90-33 S. Monika Juszka RMI Papieska Unia Misyjna lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt spotkania 5 zł, w tej cenie możliwość zjedzenia czegoś ciepłego.

SZCZEGÓŁY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ missio.org.pl 

Przy zgłoszeniach  proszę podać Imię, nazwisko, zgromadzenie zakonne lub diecezję i jakiś adres - mailowy lub pocztowy. Bardzo o to proszę, bo ogromnie pomaga to w sprawach organizacyjnych.

 

 o. Luca zaprasza na czuwanie - film

 

Informacja

Formacja

Zjednoczenie

Dołącz do PUM